ÚVOD FOTO CENNÍK REZERVÁCIA MAPA MESTO OKOLIE

PENZIÓN LAURA

JUDr. Ľubomír Mihálik
ul. Podzámocká č. 27
972 01 BOJNICE

Tel: +421 421 905 456 438
E-mail:sbslubo@gmail.com
Penzión má kapacitu 20 osôb, rozloženie izieb je:
2x2 (+2), 2x3, 2x4.
Ubytovanie BOJNICE
DOVOLENKA
Ubytovacie zariadenie sa nachádza v kúpeľnom meste Bojnice v centre turisticky vyhľadávenej oblasti Horná Nitra, priamo pri námestí pod zámkom. Ubytovanie je situované v zrekonštruovanom rodinnom dome na troch podlažiach. K dispozícii návštevníkom sú 2 komplet vybavené izby /2+2/, 2 trojposteľové izby /prístelka/, 2 štvorposteľové izby. Všetky izby sú vybavené farebným televíznym príjmačom, rádiom ako aj tienením.

Pre návštevníkov je v celom dome k dispozícii wifi pripojenie na internet. Na každom poschodí sa nachádza WC, kuchyňa, každá kuchyňa je vybavená sporákon, chladničkou, várnou konvicou, mikrovlnnou rúrou, na prízemí je špajza. V záhrade sa nachádza posedenie na terase, 2 detské hojdačky, 1 záhradná hojdačka, Prenosný gril a zakryté sedenie pri krbe. Penzión má ústredné plynové kúrenie. Parkovanie automobilov je na parkovisku pred objektom.

V blízkosti penziónu sa nachádza niekoľko reštaurácií a obchodov, autobusová zastávka je vzdialená cca 60 m, vlaková stanica cca 3 km. Na osobitné požiadanie je možnosť prípravy raňajok a tiež aj vo večerných hodinách grilovaných špecialít.